ZAJĘCIA

Zajęcia dla grupy początkującej odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach: 

 18:00-19:00 

w Klubie "Rondo" przy ul. Przybyszewskiego 56 w Poznaniu.


W każdej chwili możesz do nas dołączyć! ZAPRASZAM:).

Ze względu na komfort ćwiczących, dbam o to, by liczba osób na zajęciach nie była zbyt duża, dlatego na pierwsze, próbne zajęcia obowiązują zapisy.

Aby zapisać się na zajęcia wypełnij formularz klikając w zakładkę ZAPISZ SIĘ na górze strony lub wyślij wiadomość na adres: info@joganastart.pl 

Koszt próbnych zajęć to 40 zł płatne na miejscu gotówką (nie ma możliwości płacenia kartą).

Jeśli próbne zajęcia ci się spodobają i zechcesz uczęszczać na jogę, wówczas konieczne jest wkupienie miesięcznego karnetu (nie ma możliwości kupowania pojedynczych wejściówek na zajęcia poza pierwszymi zajęciami próbnymi). 

Cena karnetu zależna jest od ilości zajęć (poniedziałków) wypadających w danym miesiącu. W przypadku czterech poniedziałków w miesiącu cena karnetu wynosi 140 zł. Cena za pojedyncze zajęcia w karnecie to 35 zł.

Jeśli skorzystałaś z lekcji próbnej w połowie miesiąca, wówczas wykupujesz karnet na ilość zajęć jaka została do końca miesiąca.        

Opłaty za zajęcia można dokonać na miejscu gotówką (nie ma możliwości płacenia kartą). 

Jeśli wolisz, możesz z wyprzedzeniem kupić online wejściówkę na próbne zajęcia lub karnet na miesiąc.

Jeśli chcesz kupić wejściówkę lub karnet kliknij tutaj: http://sklep.joganastart.pl.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące swojego stanu zdrowia i tego, czy możesz praktykować jogę, przed zapisaniem się na zajęcia, skonsultuj się ze swoim lekarzem.