WARSZTATY ONLINE


Wiosenne wyczerpanie – co zrobić, by poczuć się lepiej. Naturalne sposoby na zdrowie ciała i ducha.

Jak się ostatnio czujesz? Jeśli kiepsko, wiosna daje Ci popalić, boli całe ciało, ciągle się złościsz, jesteś zmęczona i wypalona, odzywają się dolegliwości, które wydawało się, że są zaleczone to... To w pewnym sensie nic dziwnego, bo wiosna tak działa na nasz organizm. Jesteśmy częścią natury i tak jak natura powoli budzi się do życia i ten rozruch nie jest taki hop-siup. Tak samo dla naszego organizmu wiosenne przebudzenie może być wymagające.

No dobra, ale co z tym zrobić? Czekać do lata? - zapytasz.

Nie, nie czekać. Bo jeśli teraz nie zadbasz o swoje zdrowie i samopoczucie, latem wcale nie będzie lepiej. Jeśli teraz nie zaopiekujesz się sobą, twoje dolegliwości cudownie nie ustąpią, mogą co najwyższej się spotęgować albo wrócić w zmienionej postaci. Warto więc zrobić coś, by poczuć się lepiej. Nie namawiam Cię do skoku na głęboką wodę i zmiany życia o 180 stopni - namawiam Cię do małych kroków, które w efekcie mogą okazać się milowe. Namawiam Cię do wypróbowania prostych, tanich, łatwo dostępnych i niezwykle skutecznych sposobów na poprawę swojego dobrostanu, o których opowiadam w moim mini szkoleniu online: „ Wiosenne wyczerpanie – co zrobić, by poczuć się lepiej. Naturalne sposoby na zdrowie ciała i ducha.”.

Moje mini szkolenie to ponad 70 minut nagrania, w którym nie ma lania wody, za to są konkrety. Mówię w nim jak postępować ze sobą w tym trudnym czasie, na co zwrócić szczególną uwagę, jakie produkty stosować i co zrobić, by w naturalny sposób poprawić jakość swojego zdrowia fizycznego i psychicznego. Nie musisz sięgać po kosztowne specyfiki i zabiegi, by wzmocnić swoją odporność psychofizyczną. Moją intencją jest przekazać Ci proste, tanie i łatwo dostępne sposoby na zdrowie. To naturalne i holistyczne metody, które wesprą Cię w tym wymagającym, wiosennym czasie.

Możesz zostać tu gdzie jesteś i nic nie zrobić ze swoim zdrowiem. Możesz spróbować ruszyć w drogę po lepsze samopoczucie. Jeśli wybierzesz to pierwsze - pamiętaj, że...brak decyzji to też jest decyzja. Jeśli wybierasz to drugie – zapraszam Cię we wspólną podróż. Mini szkolenie dostępne jest w JS sklepie: 

https://sklep.justynaszymanska.com/strona-glowna/13-wiosenne-wyczerpanie-co-zrobic-by-poczuc-sie-lepiej-warsztat-online.html

Szkolenie bazuje na wiedzy z zakresu ajurwedy, naturoterapii i jogi, nie zastępuje jednak porady lekarskiej. Jeśli chorujesz lub masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące tego, czy możesz zastosować zawarte w szkoleniu porady – skonsultuj się ze swoim lekarzem.